22 березня «бавовна» була не лише в Севастополі, а й на розташованому поруч з містом аеродромом Бельбек. 

Про це розповів військовий експерт Владислав Селезньов в інтерв’ю Radio NV. 

«Те, що в Севастополі було гучно — так, ця інформація підтверджується. Більше того, на тлі заяв про атаку морськими дронами-камікадзе чомусь за лаштунками залишаються вибухи, які сталися на військовому летовищі Бельбек. Мої „очі“ повідомляють про те, що було гучно саме на цьому військовому летовищі. Саме звідти [21 березня] здіймалися в повітря російські військові літаки. Саме з цих літаків полетіла ракета Х-59 в бік Одеської області», — сказав Селезньов. 

Військовий експерт наголосив, що Крим давно став прифронтовим регіоном і «будь-які дії путінської армії наражаються на відповідну відповідь».  

На питання про те, що саме відбулося на летовищі Бельбек, Селезньов відповів: 

«Я можу сказати, що було гучно саме в районі військового летовища Бельбек. Звісно, що об’єкт надзвичайно ретельно охороняється не лише з повітря: там працює „славнозвісна“ російська система протиповітряної оборони. Не така ж вона і ефективна, якщо наші дрони-камікадзе примудряються її пробивати і вражати відповідні об’єкти. Щодо наслідків: нічого не можуть мої джерела підтвердити, бо надто ретельно це летовище охороняють на землі — нічого не видно». 

Він висловив припущення, що через невеликий проміжок часу наслідки атаки на Бельбек стануть відомі.