Коболєва треба за грати саджати! Я ж колись казала, що Тимошенко буде сидіти, вона сиділа після того, як я це сказала. От і зараз я кажу, що буде сидіти Коболєв. 

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком заявила народний депутат України кількох попередніх скликань Інна Богословська.

Гостя програми наголосила, що ціну газу зараз реально знизити на 40%. Інна Богословська вважає, що та політика, яку влада зараз проводить у сфері тарифів – безглуздя.

«Коболєва треба за грати саджати! Я ж колись казала, що Тимошенко буде сидіти, вона сиділа після того, як я це сказала. Адже за ті газові контракти, які вона підписала, вона мала сидіти. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

От і зараз я кажу, що буде сидіти Коболєв. Думаю, що потрібен рік, аби його дістати зі США, куди він зараз переказав 8 мільйонів доларів своїй матусі. Але він їх отримав незаконно, перевищивши свої владні повноваження! Подивимось, куди пішли його гроші, але я вам кажу, що Коболєв буде сидіти», – заявила Інна Богословська й додала, що за мародерство у сфері оборони сидітиме у в’язниці також Пашинський і члени його сім’ї.

Гостя програми переконана, що Україна сьогодні має можливість створити реальний ринок газу, зокрема за рахунок змішування імпортного та вітчизняного газу.

«Вони настільки не вміють працювати, що навіть при середній ціні 280-300 євро за тисячу кубів газу вони купують на «споті» на разових маленьких контрактах по тисячі за кубометр газу. Вони мають сидіти! Це зловживання службовим становищем! Те, що вони роблять ­– це кримінал. А змішуючи ціну імпортного газу з ціною газу власного видобутку, ми одразу понижуємо тарифи на 40%. Це не мрії. Це – математика. Я знаю, як це робиться. Тому всі ці «бла-бла» треба закінчувати!» – підкреслила Інна Богословська. 

Додамо, за словами активіста Михайла Шнайдера, Коболєв нещодавно запевнив журналістів, що ціна газу в Україні буде збільшуватись ще не один Раз. 

"Це просто не вкладається у мене в голові. Мільярдер з космічної зарплатою, розповідає нам про те, що ми занадто МАЛО платимо, – написав Шнайдер на своїй сторінці у Фейсбук.