Ющенко підтримав ведення війни президентом Володимиром Зеленським і заявив, що жоден український політик не відмовиться від території заради припинення війни.

Він зауважив, що для США та Європи було б «великою помилкою» очікувати на таку угоду заради миру, і що це лише заохотить Путіна до нового нападу.

«Це дасть Путіну п’ять чи сім років, щоб зміцнитись, а потім знову розпочати ці жахіття», — сказав експрезидент.

Що цікаво, під час інтерв’ю з AFP, Володимир Зеленський також заявив, що Київ шукає лише «справедливий мир», ігноруючи заклики Заходу до швидкого урегулювання конфлікту. Він також вимагав від союзників надсилати більше протиповітряної оборони та винищувачів, зауваживши, що заборона Україні використовувати отриману від Заходу зброю для ударів по території Росії становить «найбільшу перевагу» для Росії.

Володимир Зеленський каже, що у зв’язку з тим, що в суботу (18 травня) набув чинності закон про мобілізацію, він визнав проблеми з укомплектованістю та «моральним духом» в українських лавах, яких часто не вистачає озброєння та особового складу, оскільки минає третій рік війни.

Навіть при просуванні російських військ упродовж останніх місяців, найбільші успіхи були зафіксовані вздовж північно-східного кордону під час наступу, який розпочався 10 травня в Харківській області. Проте, в п’ятницю Зеленський заявив, що Україна буде утримувати свої оборонні лінії та зупинить будь-який значний наступ Росії.

«Ніхто не збирається здаватися», — наголосив в інтервʼю Володимир Зеленський.