Арінка з 4-річного віку бореться з страшним діагнозом: анапластична епендинома, подовжений ріст пухлини. За цей час дівчинка перенесла три надскладні операції із видалення пухлини головного мозку, було майже з десять операцій на шунтувальну систему, також отримувала курси радіотерапії. Але хвороба досі не відступила.

Мама Віка та уся родина з Аріночкою не перестають боротися з цією бідою кожного дня та кожну хвилину. Лікарі дають втішні прогнози, за умови подальшого лікування. За таке лікування родині потрібно буде сплатити 40 тисяч євро. Для родини, яка роками витрачає кошти на лікування доньки, самостійно таку суму не зібрати, тому вони просять допомоги у небайдужих людей.

"Зараз як ніколи потрібна саме Ваша допомога. Давайте не будемо байдужими і допоможемо разом нашій Аріночці просто жити і насолоджуватись життям, а не постійно бачити білі халати і відчувати біль від крапельниць і уколів. Аріночка виснажена не тільки фізично, але і морально. Всі свята наші дівчатка проводять в лікарняних стінах", – розповідають рідні дитини.

 

Реквізити для допомоги:

номер картки ПриватБанку: 5363 5426 0273 3926
Самчук Вікторія Вікторівна

Номер картки USD 

5168 7427 1160 4516