У напрямку Сумщини фіксується певна активність і пересування російських угруповань. Крім того багато хто передбачає повторне вторгнення ворога з цього напрямку. Тож ЗСУ вирішили не сидіти склавши руки, а фактично без жодного прямого зіткнення розгромити вороже угруповання.

Як відомо, вчора 103 бригада територіальної оборони, на Сумському напрямку завдала удару по ворожій танковій групі. В результаті атаки колону техніки окупантів було знищено. Зокрема, цей інцидент підтверджує відео, яке публікують в Мережах.

Додамо, раніше військовий експерт, директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телемарафону повідомляв, що в напрямку Сумщини фіксується певна активність і пересування російських угруповань.

«На сьогоднішній день мова може йти про те, що загалом ворог готував угрупування близько 15-20 тисяч, які знаходилися саме в напрямку Сумщини. З двох напрямків: один це Гайворон, другий це Суджа», – розповів Мусієнко.

Експерт додав, що частина військ додатково зосереджена в Брянській області, яка межує з Чернігівщиною. Але цей контингент був дещо зменшений, тому що наступальне угруповання «Курськ» вже брало участь в боях на Харківщині.

«Але разом з тим все ж таки певна присутність зберігається і почалася там певна активність зараз. Невідомо, чи це поки що рух з якимось перегрупуванням, чи це підготовка до якихось інших дій наступального характеру, диверсійного, але вочевидь вони там активізувались», – зазначив Олександр Мусієнко.

В будь-якому разі наші захисники готові до атак ворога, тому будуть робити все можливе аби не допустити просування окупантів на території України.