Армійці Сил оборони пишаються Залужним.

У програмі одного з українських телеканалів, командир роти снайперів у 58-й окремій механізованій бригаді імені гетьмана Івана Виговського Сергій Варакін обговорили, який у спілкуванні Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, якого Варакін знає особисто.

«Нас познайомив наш командир, нині бригадний генерал Драпатий Михайло Васильович, ще 2017 року. Ми відтоді почали спілкуватися. Я завджи це буду казати і кажу, що Україні пощастило, що повномасштабна війна почалася, коли головкомом уже був Залужний. Бо я не знаю, що було б, якщо був би не він і як би все відбувалося», – говорить Варакін.

“От Валерій Федорович Залужний – це взірець того, який має бути командир – командир взводу, роти, бригади. От він має бути таким: простим, без манії величі, з величезним серцем, розумним, сміливим. Залужний не має ні одного бійця, який про нього сказав би щось погане. Не даремно ходить цей жарт: «У Залужного – 102% підтримки. – А хто 2%? – Полонені». Коли б я не написав йому, розуміючи, що це цілий головнокомандувач, Залужний мені – ротному – завжди знаходить час і відписує. Може написати: «Зайнятий, напишу пізніше». Просиш зустрічі, – а він розуміє, що я просто так писати не буду – він каже: «Давай зустрінемося, розв’яжемо питання». Я ніколи не зустрічав у людях стільки людяності й щирості. Є в очах і смуток, і втомленість, але завжди ця його усмішка. І ти кайфуєш. Ти Залужного сприймаєш, як брата, батька, ліпшого друга. Отаке враження, мені здається, він справляє на всіх, хто з ним спілкується”, – розповідає командир.

В кінці він також додав: «Ми Залужним пишаємося».