Окупанти із РФ намагаються тримати гелікоптери та тактичну авіацію на аеродромах ближче до лінії фронту для своїх атак, тому ураження Силами оборони України ворожої техніки в окупованих Луганську та Бердянську дуже важлива.

Про це повідомив спікер Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій Ігнат.

Офіцер зазначив, що на таких аеродромах базуються вертольоти інтервентів, які працюють близько до лінії бойового зіткнення. Вони за допомогою протитанкових керованих ракет можуть уражати військову техніку ЗСУ.

Він додав, що військове командування РФ намагається захистити всі важливі для себе об’єкти за допомогою достатньої кількості ППО, проте противнику це «не завжди вдається».

При цьому представник ПС не став називати тип озброєнь, яке було використано цієї ночі для успішних ударів по цілях на аеродромах Луганська та Бердянська. А також не розкрив — що саме там було знищено.

«Але зрештою ураження такої техніки як вертольоти противника, які він використовує — Ка-52, Мі-24 — безумовно, що це добре для нас. Тому що вертольоти разом із тактичною авіацією постійно працюють на фронті та на передній лінії», — наголосив полковник.

За словами Ігната, ворожі вертольоти разом із тактичною авіацією «постійно працюють на фронті та передній лінії», і війська РФ намагаються тримати їх ближче до лінії фронту, як це було в Чорнобаївці Херсонської області.

«І тут Луганськ, Бердянськ це безпосередньо не далеко від лінії фронту», — додав він.

Також спікер Командування ПС звернув увагу, що в окупантів вертолітна техніка сучасніша, і має сучасніше озброєння.

«Є протитанкові керовані ракети з великою дальністю застосування. Вертольоти працюють постійно власне 10+ кілометрів від лінії бойового зіткнення. Тому ураження такої техніки є цілком важливим для нас», — підкреслив Ігнат.