У п’ятого президента Петра Порошенка відреагували на критику з боку діючого глави держави щодо положень Мінських угод в частині контролю над кордоном.

Про це повідомляє нардеп від “Європейської солідарності”, колишня перша-віце спікер парламенту Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

Геращенко заявила, що Зеленський критикував Порошенка, однак нібито не допустив подібної риторики щодо Володимира Путіна.

Що стосується Мінських угод, то, як пояснила Геращенко, вони були підписані в найтрагічніші дні для України, коли потрібно було зупинити трагедії в Іловайську та Дебальцевому.

“Ми використали паузу для нарощування міці української армії, посилення нашої оборонної сфери. Наступники, користуйтеся цим. Щось підписали не так і не те – підпишіть свій план, свою дорожню карту, яка приведе Україну до миру через перемогу”, – написала депутат.

“Ми ж в усіх питаннях, що працюють на Україну, точно будемо владу підтримувати. Бо ворог – в Кремлі. Це аксіома”, – додала вона.

Також Геращенко відзначила, що історичною зустріч не стала. Не підписано миру , але й не відбулося капітуляції. Немає зради. Але й до перемоги далеко.

Така відповідь Ірини Геращенко сильно обурила колишнього депутата Семена Семенченка, який уже встиг написати гнівний пост у себе на сторінці.

“Кого цікавить що там аналізують в партії зрадника Порошенка, який підписав мінські договорняки в 2014 і 2015 році і який п’ять років розповідав про їх безальтернативність? Мадам Геращенко, вам треба не аналізувати, а наостанок пообніматься з Медведчуком і Порошенком. Тому що з 1 січня закінчується термін депутатської недоторканності. Сподіваюся Петро встигнет переписати своїх депутатiв на сина, як він вже зробив з аграрним і кондитерським бізнесом?”, – зазначив Семенченко.

Також Семенченко дав свою оцінку результатам переговорів у Парижі.

“Ознайомився з комюніке Паризького саміту. Головний висновок – Порошенко негідник. Практично кожен контраргумент Путіна – «а Порошенко підписав». Відзначив заяви Меркель про те що “мінські домовленості» не є скам’янілим документом і що вона «вітає пропозиції президента Зеленського по їх зміні». З цього зрозумів що подібних пропозицій від попереднього президента не надходило. Відзначив заяву Зеленського про те що Донбас і Крим це Україна. Про те що кордон має бути взят під український контроль до будь-яких виборів. Не почув чогось що спростовує обіцянки Зеленського дані на президентських виборах – ніякої амністії вбивцям українців, ніякої федералізації країни. Докладніший аналіз проведу з ранку”, – написав екс-нардеп.