Те, що мер Черкас Олександр Бондаренко ввійшов у партію “За майбутнє” свідчить про початок переходу групи Коломойського / Боголюбова в жорстку опозицію до “Слугу народу”, пише телеграм канал “Секретов нет”.

Джерело в Офісі Президента повідомило, що Кирилу Тимошенку (працює з групою Корбана / Філатова) і людям Ріната Ахметова вдалося переконати Володимира Зеленського відмовити в підтримці кандидата від СН на виборах мера Дніпра Максима Бужанського. Це не на жарт розлютило Ігоря Валерійовича і він вирішив піти за принципом – “я тебе породив, я тебе і вб’ю”.

Вчора він зібрав лідерів партії “За майбутнє”, нардепів СН, топ-менеджмент холдингу “1 + 1” і дав команду на жорстке знищення рейтингу партії “Слуга народу” (президента будуть тільки критикувати). Так що ми незабаром станемо свідками чергових зашкварів нардепів СН і керівництва Офісу.

Окремо Коломойський розглядає варіант походу Бужанського і Дубінського на вибори мерів Дніпра і Києва від партії “За майбутнє”, що поламає гру розпочату Офісом.

Схожою інформацією поділився і екс-нардеп Ігор Мосійчук, подаємо його слова в оригіналі:

Я не знаю і маю сумнів, що Корбан перекупляв осередок Партії Шарія а от, що Ігор Коломойський перекупив Черкаського міського голову Анатолія Бондаренка так це точно.

Ще декілька днів тому Бондаренко збирався висуватися на вибори від так званої партії мерів ПРОПОЗИЦІЯ, а вже сьогодні він перевзувся і приєднується до партії За Майбутнє, яку очолює один з найближчих бізнес-партнерів та соратників Коломойського нардеп Ігор Палиця.

В Черкасах називають круглу суму, за яку ніби продався Бондаренко.

А я от категорично не вірю!!!

Думаю, «бородата бабуся» пообіцяла Бондаренку за входження до їхньої партії закрити кримінальні справи відкриті проти нього і усьо… Гусари бабок не беруть…

Хоча, мабуть, буде як завжди, тобто «поматросят і бросят»!

А на місті Бондаренка я б серйозно задумався, бо протягом місяця двічі перевзутися (БЮТ – ПРОПОЗИЦІЯ – За Майбутнє) – це такий собі антирекорд, який і до поразки на виборах призвести може!

В свою чергу, телеграм- канал Зе Рада, написав:

Слуга народу провела перший тренінг по клієнтоорієнтованості партії.

Вони все більше схожі на корпорацію, у якій є рада директорів (Єрмак, Корнієнко), наглядова рада (Ткаченко, Криклій, Тимошенко) і інвестори (Ахметов, Коломойський, Сорос). Вся ця корпорація працює на благо інвесторів і повернення їм вкладених грошей, з прибутком звичайно.