парє

У понеділок, 25 січня, керівний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи (бюро асамблеї) погодив позицію президента ПАРЄ Анн Брассер про те, що делегація РФ не буде мати права брати участь у роботі асамблеї до обрання нового складу російського парламенту.

Про це, як повідомляє Європейська правда, заявила Анн Брассер на прес-конференції в Страсбурзі після засідання бюро, передає Корупція Інфо

Президент ПАРЄ підтвердила, що Росія не зможе сформувати свою делегацію протягом року, а тільки після нових виборів до Державної думи, які відбудуться в середині вересня 2016 року.Крім того, Брассер прокоментувала висловлювання глави комітету Держдуми РФ із закордонних справ Костянтина Косачова, який заявив, що така позиція не має юридичної основи.

"Косачов вважає, що я емоційно відреагувала і чомусь він вважає що це через те, що я жінка. І мова йде не про емоції, а про правила. Сесія юридично починається в січні і триває до кінця року, а подати склад делегації можна лише до початку сесії. Бюро ПАРЄ погодилося з цим", – заявила вона.

Нагадаємо, раніше голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький заявив, що російська делегація не буде приймати участь у черговій сесії.Раніше в секретаріаті ПАРЄ повідомили, що станом на суботу в Страсбург ще не надійшов список російської делегації. Також повідомлялося, що РФ може уникнути чергових санкцій, якщо її делегація не з'явиться на засіданні.

Нагадаємо, в минулому році ПАРЄ позбавила Росію права голосу, а делегація Москви залишила засідання.