Акторка Ліза Василенко, яку знають завдяки ролі Лоли в серіалі «Школа», в інтерв’ю для програми «Життя відомих людей» каналу «1+1» зізналася, що в приватній школі вона зазнала цькувань з боку однокласників.

«Я зазнавала фізичного насилля в школі: штовхання, побиття, глузування», – зізналася Ліза Василенко.

Також акторка дуже відверто розповіла про те, що протягом двох років перебувала в абьюзивних стосунках: хлопець, з яким Ліза Василенко зустрічалася ще до зйомках в серіалі «Школа», її морально принижував, а згодом почав душити та бити.

«Він постійно говорив, що я некрасива, противна, що я мразь, а я сприймала це як належне, – розповіла акторка, доповнивши, що з певного моменту знущання хлопця перетворилися й на фізичне насильство. – Він душив, він примушував мене до сексу. Якщо я не хотіла, якщо я боялася чи не могла, це були побиття та придушування. Він примушував мене це робити».

Батьки намагалися вберегти акторку від цих стосунків, проте вона поверталася до абьюзера. Втрачала вагу, отримала серйозні проблеми зі здоров’ям. Після чергового побиття хлопцем Ліза все ж вирішила розірвати ці стосунки. Та за деякий час зустріла колишнього в ресторані, куди прийшла з подругою.

«Він мене притиснув до стіни і почав бити, почав штовхати, душити, – розповіла в інтерв’ю Ліза Василенко. – Я відбігла від нього вбік, потім він мене заламав. Ліктем почав бити мене по обличчю. І зламав мені носа. Потім він кинув мене об стіну і я знепритомніла».

Ліза разом із батьками вирішили зняти побої та звернутися до поліції. Але покарання для хлопця домогтися так і не змогли, бо одна з експерток, яка оцінювала стан Василенко на той момент, за словами акторки, заявила: «Ти жива, значить це не сильні побої».