Економіка
Подобається

Чи отримають власники євроблях субсидії: У Мінсоцполітики дали пояснення

10/10/2018     Автор: Катерина Гук
Чи отримають власники євроблях субсидії: У Мінсоцполітики дали пояснення

Міністерство соціальної політики не буде враховувати машини на єврономерах при нарахуванні субсидій, оскільки неможливо встановити факт належності такого майна конкретній особі.

Про це сказав директор директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

“Автомобіль на єврономерах – проблема не тільки субсидій, а й держави. Неможливо встановити факт належності прав на це майно. Якщо неможливо встановити, що конкретне майно належить конкретній особі, а вона його просто використовує на підставі чогось, це неможливо використовувати в офіційній статистиці”, — сказав Музиченко.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

У квітні 2018 року Кабінет Міністрів України оновив програму надання субсидій на послуги ЖКГ. Якщо у власності сім’ї є автомобіль, якомк менше п’яти років (крім мопеда і авто, наданого органом соціального захисту населення), призначати субсидію не будуть.

За оцінками Державної фіскальної служби, на території України незаконно перебувають понад 246,4 тис. авто з іноземною реєстрацією. За даними відомства, в 2017 році в Україну було ввезено понад 958,5 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією, 209,6 тис. з них ввезено в режимі “транзиту”, майже 748,9 тис. – в режимі “тимчасового ввезення”. Станом на 31 січня 2018 року на території України загалом перебуває майже 425,4 тис. авто з іноземною реєстрацією.