Кабінет міністрів буде давати перший звіт за підсумками роботи вже в лютому 2020 року, проте у владних колах вже зараз є ряд незадоволених роботою Кабміну – незабаром деякі міністри можуть бути зняті зі своїх посад.

Вже після Нового року і голосування по ключових законопроектах в Парламенті в Кабінеті міністрів можуть відбутися зміни щодо деяких членів уряду.

Так, міністри Милованов, Малюська, Бородянський та Соколовська є першими “кандидатами на вихід” з Кабміну.

Так, за інформацією видання, дуже багато нардепів зі “Слуги народу” незадоволені роботою міністра соцполітики Юлії Соколовської, яка за три місяці роботи жодного разу не прийшла на засідання профільного комітету в ВР.

При цьому сама міністр зазначає, що їй особисто ніхто не висловлював невдоволення, а всі чутки робляться на “порожньому місці”.

 Денис Малюська, міністр юстиції, пояснив, що проти нього ведеться активна медійна атака і його ім’я все більше згадується в негативному ключі.

Те ж саме відбувається і з міністром економіки Миловановим, який є відповідальним за земельну реформу в країні. Проти нього активно виступає ряд політичних сил і деякі люди зі “Слуги народу”.

За даними видання, міністра культури Бородянського може замінити на його посаді Олександр Ткаченко, який поки планує зайняти пост глави КМДА.