НАБУ і САП оголосили в розшук колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського, якому раніше повідомили про підозру в організації дачі хабара керівникам антикорупційних органів.

 

Про це стало відомо з даних, опублікованих в розшукових обліках Міністерства внутрішніх справ України. Так, повідомляється, що офіційно екс-міністр зник 1 лютого 2018.

Нагадаємо, 12 червня НАБУ і САП затримали трьох осіб, які намагалися передати 6 млн доларів хабара керівникам антикорупційних органів за закриття кримінальної справи проти екс-міністра екології та природних ресурсів Микола Злочевський.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці вилучили 6 мільйонів доларів. Співробітники НАБУ і САП повинні були отримати хабар. Пропозиція повинна стимулювати їх закрити справу проти колишнього міністра екології Миколи Злочевського.

Експерти не прогнозують, наскільки ефективним буде розгляд виробництва. Нове рішення суду може свідчити про безперспективність ініціатив.

Зауважимо, що в тексті підозри Злочевського, яке опинилося у розпорядженні OBOZREVATEL, є інформація, що свідчить про корупційність компанії Burisma. Це повинно привернути особливу увагу до екс-міністру і його “подвигів” в складі злочинної організації, яка займалася легалізацією та відмиванням колосальних коштів.