Лукашенко виступив перед своїми прихильниками на площі Незалежності в Мінську. Мова була жорсткою і експресивною. Головний висновок – ніяких перевиборів не буде, інакше це означає загибель Білорусі.

“Підемо на вибори – загинемо! І цього хочуть там – за кордоном”. “Білорусь загине як держава, якщо погодиться провести повторні вибори президента”, – заявив Бацька.

“Не може бути більше 80% фальсифікацій”. “Хто буде проводити на ці вибори? Бандити і урки!”, – обґрунтував свою позицію президент.

Він заявив, що молодь, яка вийшла проти нього, не пам’ятає 90-х і як він, Лукашенко врятував країну від бандитів і олігархів.

“Ви просили зарплату в 20 доларів, ви просили не приватизувати заводи і фабрики, ви просили, не забирати у селян землю, ви просили не вводити платну медицину, освіту, ви просили повернути честь солдатам і офіцерам, які боялися виходити на вулицю, ви просив мене, зовсім недосвідченого відвести народ від прірви. Ми це зробили “.

Бацька пообіцяв, що перетворить Білорусь в Брестську фортецю, але “не віддасть країни”. Вини своєї за побиття людей не визнав. І ще раз згадав 90-і: “Ми проводили жорстку політику. Ви просили очистити вулиці цього Мінська і дороги від бандитів. Я вам зробив це”, – натякнув на нинішню ситуацію президент.

Він заявив, що на коліна перед Беломайданом не стане – і замість цього опустився на коліна перед присутніми на площі Незалежності. “Стою перед вами на колінах – вперше в житті”.

Україну Лукашенко згадав двічі і навряд чи це сподобається Зеленському та взагалі українцям. Ось цитати:

“Литва, Латвія, Польща, і, на жаль, рідна Україна, наказують провести нам нові вибори. Якщо підемо на поводу у них, то загинемо як нація. Нам пропонують солдатів НАТО чорношкірих, жовторотих і білявих”.

“Занепастите Лукашенка, загубите першого президента – це буде початком кінця. Ви завжди будете, як в Україні, стояти на колінах і молитися невідомо кому”.

Також Бацька згадав про «тисячі солдатів НАТО», які стоять на кордоні з Білоруссю.