Корупція у партії Юлії Тимошенко перейшла всі межі. Найбільш корумпованою обласною організацією політичної партії Всеукраїнським об’єднанням «Батьківщина» є Київська обласна організація.

За повідомленням телеграм каналу Інсайдер.юа, Її голова Костянтин Бондарєв заробляє сотні тисяч доларів, ймовірно продаючи місцеві партійні організації одіозним та скандальним персоналіям. При цьому до центрального партійного офісу «Батьківщини» від Бондарєва доходять лише крихти, та й то у кращому разі.

Джерела телеграм каналу вказують, що напередодні місцевих виборів Костянтин Бондарєв ймовірно продав Ірпінську партійну організацію за 200 000 доларів США найскандальнішому забудовнику приватного сектору міста Олександру Пікуліку, який раніше був виконробом у екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка. Виникає питання: чи може Юлія Тимошенко претендувати на посаду глави уряду, якщо вона навіть не може проконтролювати торгівлю місцевими партійними організаціями?

Депутат від Юлії Тимошенко Олександр Пікулік відомий тим, що під час воєнних дій на Сході України зніс приміщення Ірпенско-Бучанського військового комісаріату. Це на пів року паралізувало мобілізаційну спроможність Ірпеня. Чи зможе Юлія Володимирівна захищати межі держави, якщо її депутати знищують військкомат під час війни?

Ставши депутатом Ірпінської міської ради від «Батьківщини», Олександр Пікулик включив «Батьківщину» до коаліції «Успішне товариство» разом із фракцією «Європейська солідарність». Коаліція виявилася недієздатною й одразу ж розвалилася.

За особистий внесок у розвал депутатського об’єднання «Успішна громада» Пікуліку провладна більшість Ірпеня дала посаду голові земельної комісії.

Втім, восени 2021 року депутати позбавили Пікуліка посади голови земельної комісії, оскільки дізналися, що він можливо таємно отримав від мера Ірпеня Олександра Маркушина (від партії Карплюка «Нові Особи») документи на багатоповерхову забудову приватного сектору історичної частини Ірпеня. Проти багатоповерхової забудови центру Ірпеня роками виступає вся громада міста. Тож якщо Юлія Тимошенко не чує громади, яка виступає проти її депутата Олександра Пікуліка, то як вона зможе почути всю Україну?

Чи може її Бондарєв просто ділиться з нею постійними хабарами від Пікуліка, а сама Тимошенко планує поширити партійну корупцію на Кабінет Міністрів України?

Риторичне питання, адже Лідерка Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко потрапляла й у гучніші корупційні скандали мало не з початку своєї кар’єри. Про це йдеться у програмі “Чесна політика” на “24 каналі”, яку веде журналіст та екснардеп Сергій Лещенко.

Насамперед автор нагадав, що почалося все з весни 1996 року, коли її вперше обрали депутаткою парламенту. На той момент політикині було 36 років, в Києві та Москві її знали як “спритну бізнесвумен”. І депутатський мандат, наголосив журналіст, їй знадобився, щоб за допомогою недоторканності “заховатися від обвинувачення у кримінальному злочині”. А саме в контрабанді готівкових доларів, які в неї виявили в ручному багажі під час вильоту із Запоріжжя до столиці Росії.

Тоді Тимошенко виправдалася, мовляв, переплутала й взяла з дому не сумку з документами, а ту, де зберігала кошти на купівлю квартири. Після затримання вона кілька днів пробула в СІЗО. Водночас історія вразила багатьох, адже знайдені в неї $26 000 на ті часи були ледь не скарбом, бо квартири в Києві продавали за декілька тисяч.

З цього епізоду і почався її похід у політику.