Російські загарбники вперше змінили тактику ведення бою під Бахмутом.

Вчора, 6 лютого, вони намагалися атакувати українських військових на 7 кілометрах фронту одночасно. Рухалися густими рядами.

Про це в телеефірі розповів заступник командира роти батальйону “Свобода” Нацгвардії Андрій Кривущенко.
За словами військового, супротивник вперше пішов на штурм на 7 км фронту одночасно, при цьому дистанція між окупантами була лише 20-30 метрів.

“Це все було за підтримки важкої артилерії. Активна фаза штурму тривала годину і ще до трьох годин відходу військ. Жодна позиція не була здана ЗСУ. Це була маленька наша перемога”, – розповів Кривущенко.

Ситуація під Бахмутом залишається стабільно напруженою, як і за попередні 8 місяців. Наразі окупанти справді дуже близько підійшли до траси, проте інших успіхів у них немає.

Нагадаємо, військовий експерт Роман Світан пояснив: українське суспільство має бути морально готове до того, що ЗСУ відійдуть із Бахмута, незважаючи на те, що президент обіцяв відстоювати місто від армії РФ. Тим часом ватажок ПВК “Вагнер” Євген Пригожин виступив із пропозицією на адресу президента Зеленського, обіцяючи у разі поразки відступити з Бахмута. А поки “вагнерівець” “домовляється” із Зеленським, його найманці під Бахмутом зарубали сокирою власного командира, який отримав поранення під час штурму.