Екс-губернатор Львівщини і народний депутат від партії Петра Порошенка Олег Синютка переконаний, що евакуйованих в зв’язку зі спалахом коронавіруса з Китаю громадян України таємно привезуть до Львова. Причому зроблять це нібито, щоб помститися за “проукраїнську позицію” на минулих виборах, коли регіон не голосував за Зеленського.

Гнівний пост на цю тему Синютка опублікував в Facebook 17 лютого.

За словами Синютки, Львівщина може стати епіцентром біологічної небезпеки, оскільки, за його інформацією від Міністерства охорони здоров’я і Міністерства інфраструктури, саме в цей регіон прибуде літака з КНР з евакуйованими людьми.

“… Чому людей із зони небезпеки Китаю відправляють саме до Львівської області? Що це за крок нової влади: визнання області як найбільш організованого і підготовленого регіону з відповідальними фахівцями або це банальна помста за патріотизм і проукраїнську позицію під час виборчих кампаній?” – написав нардеп.

До слова, за останні кілька днів в Україні пройшли мітинги проти розміщення евакуйованих українців з Китаю, де епіцентр спалаху коронавіруса, в місцевих санаторіях. Президент Володимир Зеленський заявив, що окремі політичні сили намагаються перешкодити нормальній евакуації українців.

Про це він заявив в ході брифінгу.

“Я хочу звернутися до деяких політичних партій, які, – ми це знаємо завдяки правоохоронним органам, – звертаються до місцевих мешканціві підбурюють їх перекривати дороги. Ми повинні розуміти: ми забираємо своїх громадян, які такі ж громадяни України, як і ми. А з приводу цих політичних “товаришів”: якщо будете перекривати дороги і підбурювати людей, я особисто привезу наших громадян в Кончу-Заспу в їхні особняки “, – сказав він.