Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, коментуючи можливі кадрові ротації в Кабміні, заявив, що у нього сьогодні претензій до міністрів немає.

Про це він сказав на прес-конференції 14 вересня.

«Давайте поживемо і побачимо. Осінь, починається сезон. У мене претензій до Кабміну сьогодні немає. Ви бачите, Кабмін, як казав президент Володимир Зеленський, технократичний. Міністри проводять масу часу на робочих місцях, а не на ток-шоу», — сказав він.

За словами голови уряду, не помиляється той, хто не працює.

«Звичайно, хочеться, щоб уряд працював ідеально, але коли працюєш…Не помиляється той, хто не працює. Тому помилки можуть бути, звичайно їх потрібно виправляти, але таких претензій, щоб зараз, щоб розказувати про щось… В мене немає такої інформації», — сказав він.

Нагадаємо, що раніше народний депутат від “Слуги народу” Олег Дунда заявив про те, що у жовтні планується відставка всього уряду разом із прем’єром Денисом Шмигалем, утім деяких міністрів залишать на своїх місцях.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія ж повідомив 7 вересня, що Верховна рада планує відправити у відставку трьох-чотирьох міністрів.

6 вересня спікер Ради Разумков заявив, що цієї осені низка міністрів можуть піти у відставку за власним бажанням, а частина очільників відомств можуть покинути Кабмін у “добровільно-примусовому форматі”.