607405_1_w_300

Не раз чуємо, що то в того, то в іншого депутата є десь під Києвом дача, санаторій, або бізнес. Дивно, але у 8% депутатів немає жодного приватизованого на їх ім’я помешкання. Тобто офіційно вони вважаються безхатьками. Ще один багатій опинився під відкритим небом. Це Олексій Савченко.

Якщо проаналізувати декларації доходів депутатів, то можна зробити висновок, що у 103 із них немає власного житла. Із списку 103 безхатьків можна викреслити 63, адже приютити їх можуть їхні родичі. Наприклад, оселитися у рідних може екс-міністр соціальної політики Наталія Королевська, колишній прем’єр-міністр Олександр Вілкул та екс-радник Віктора Ющенка, Олександр Третьяков. Адже загальна площа помешкань їхніх родичів дозволяє безперешкодно та комфортно жити разом.

Що не скажеш про Андрія Парубія, йому, як виявилося, ніде де жити і приютити його ніхто не може. Згідно з декларацією доходів, у нього немає власного житла і жінка його із дочкою мешкають у квартирі всього лише на 21кв. м.

Не кращі справи і у депутата Блоку Петра Порошенка Олександра Сугоняка, він також безхатько, а жінка його з дитиною претендують лише на четверту частину квартири, площею 49кв.м.

На фото рейтинг депутатів-безхатченків у залежності до їхніх фракцій.

dep

Дохід депутатів без житла.

Не мають, де жити також ще 33 народних депутати. У декларації доходів розділ «нерухоме майно» просто пустий, також річний дохід їх не перевищує 1млн грн.

Сергій Кудлаєнко, в минулому чиновник Вінницької області, за 2014 рік він заробив 777 тис грн. При цьому, найменший його дохід – всього 7 тис грн., у колишнього заступника полку «Азов» Ігоря Мосійчука. А середній дохід депутатів-безхатьків становить 116,6 тис. грн.

ABCnews розробив рейтинг депутатів без житла, дохід яких перевищує 1млн грн. При цьому, вони не придбали ні собі, ні родичам жодної власності.

Цей рейтинг очолює колишній банкір та співак Олексій Савченко. У декларації зазначено, що він власник 37 тис. кв. м землі і заробив він за минулий рік 28 млн грн.

Далі іде, хоч і з великим відривом, Олег Дмитренко, його дохід становить 4,7 млн грн., і володіє він 20 тис. кв. м землі. Їздить він то на Bentley, то на Maserati, але власної житлової площі ні в Миколаєві, ні в Києві немає.

Дмитро Святош отримав 3 млн. грн. Віктор Кривенко та Олександр Шевченко заробили по 2 млн. грн. кожний. Сім’я Кривенка володіє 3 тис. кв. м землі, також є співвласником гірського курорту «Буковель». Оскільки він не володіє власним житлом, ми також його включили у наш список багатіїв-безхатьків.

Останній у списку – бізнесмен з Одеси, в минулому депутат Одеської облради, але зараз депутат – Геннадій  Чечіта, він заробив лише 1млн грн. і досі живе під відкритим небом.

dep_2