У окупованому Мелітополі на Запоріжжі ЗСУ поцілили в будівлю, де розміщувалися співробітники ФСБ Росії. Їх було ліквідовано.

За попередньою інформацією, на момент прильоту у будівлі навчального закладу було близько 150 військових Росії, однак інформація уточнюється.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Навіть окопи не допомагають росіянам ховатись від Збройних Сил та “бавовни”, що все частіше цвіте на окупованих теренах.

У Мелітополі окупанти продовжують рахувати втрати після вдалого обстрілу міста ЗСУ по військових об’єктах. Серед ліквідованих є аналітичний відділ ФСБ.

“Це був спецпідрозділ ФСБ, який відповідає за ведення баз даних, аналітики. Це були програмісти, які надавали інформацію для подальшого терору нашого цивільного населення. Крім того, це місце облюбували осетини. Тут вони відпочивали, їли, мешкали. Десятки швидких звідти виїжджали”, – прокоментував Іван Федоров.

Як повідомляють місцеві медіа, 11 грудня, ЗСУ також ліквідували базу окупантів на території ТОВ “Політехніка” в районі села Пологи, що у Запорізькій області. Черговий візит “бавовнятка” до окупантів став можливим завдяки точній роботі підрозділу розвідки “Бандерлоги” ССО. Водночас в операції брала участь артилерія ЗСУ, яка влучно і швидко відпрацювала по ворогові. Власне, близько 13:00 українські розвідники відстежили військове угруповання загарбників. А вже о 15:00 після серії прильотів почав підійматися густий чорний дим над “Політехнікою”.

Окрім того, гаряче у Мелітополі було 10 грудня. Саме у день, коли було день народження у гауляйтера Запоріжжя Євгена Балицького. Ймовірно, українська армія вирішила організувати “святкові салюти” для окупантів на честь такого свята. Згодом мер населеного пункту Іван Федоров підтвердив “бавовну” та показав наслідки прильотів.