Попередньо вона повинна була відбутися 30 серпня.

У Конгресі США звернулися з проханням до Білого дому змінити дату візиту президента України Володимира Зеленського в США, передає “Європейська правда».

У цей день Конгрес США ще буде на канікулах, які триватимуть з 7 серпня по 20 вересня, що ускладнює планування зустрічей з конгресменами та сенаторами.

Напередодні Білий дім заявив, що запросили Володимира Зеленського на зустріч з президентом США Джо Байденом в Вашингтон 30 серпня.

Конгресвумен Марсі Каптур зазначила:

«Мені не подобається такий час взагалі. Ми направили листи президенту, закликаючи, щоб цю дату змінили – для того, щоб члени Конгресу були тут у Вашингтоні в один час. Я сподіваюся, що президент це розгляне ».

Вона також додала:

«Я знаю, що він дуже зайнятий – це перший рік його адміністрації. Але змінити дату не так складно – і дозволити нам провести належний діалог з українським президентом “.

Сенатор Тед Круз також піддав критиці обрану дату візиту президента України. Круз підкреслив, що президент Зеленський не зможе залучити членів Конгресу, “які на двопартійній основі протистоять капітуляції Байдена перед Путіним по” Північному потоку-2 “.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак і міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідають незабаром Вашингтон з метою обговорення змістовного наповнення візиту Президента України в США, повідомляє прес-служба президента України.

А також підпісуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби НЕ Пропустити ще более цікавої та актуальної информации