Під час засідання у вівторок, 28 жовтня, парламент прийняв за основу законопроект №2031, який підвищує соцдопомогу від держави на догляд за дітьми з інвалідністю та інвалідами дитинства.

Як повідомляється, за відповідне рішення в першому читанні проголосувало 324 народних депутата. Законопроект передбачає внесення змін до ст.3 закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”.

Передбачається підвищення виплат на догляд за дітьми з інвалідністю та інвалідами дитинства. Так, людям з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи А групи І надбавка на догляд збільшується з 75% прожиткового мінімуму для людей, які втратили працездатність до 150% прожиткового мінімуму. Людям з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи Б групи І – з 50% до 100% прожиткового мінімуму, а одиноким людям, які за результатами лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду і відносяться до ІІ і ІІІ групи встановлюється надбавка на догляд за ними в розмірі 75% прожиткового мінімуму.