Минулого місяця українці придбали в фінансових установах 1,501 млрд. доларів

Складна економічна ситуація в країні турбує українців, оскільки немає ніякої впевненості в завтрашньому дні, і кожне коливання на валютному ринку змушує жителів України щодуху мчати в банки.

Так, минулого місяця українці придбали в фінансових установах 1,501 млрд. Доларів. Таким чином вони купили іноземної валюти на 93,7 мільйонів доларів більше, ніж продали, про що поскаржилися в прес-службі Національного банку України.

Такі показники покупки валюти минулого місяця пояснюються тим, що протягом двох попередніх українці продали її набагато більше, що і стало причиною поточної ситуації. Наприклад, в травні продаж на 25 мільйонів доларів перевищила покупку, в той час, як і червні – вже на 176 мільйонів.

Якщо говорити про показники протягом усього поточного року, то на даний момент продажу українцями валюти в фінансових установах перевищують її покупку на 153,5 мільйона доларів.

До цього ми розповідали про те, що всі українські банки з цього місяця змінять номери банківських рахунків відповідно до міжнародного стандарту IBAN. Відтепер номери рахунків будуть являти собою набір з 29 символів, причому в них буде міститися код банку, а також код країни, в якій він розташований.