Біля будівлі Генпрокуратури у Києві зібрався мітинг громадських діячів та активістів. Люди вимагають реакції на гучний конфлікт ГПУ та НАБУ.

Кореспондент 24 Каналу повідомляє, що активісти принесли відкрите звернення генпрокуророві Юрію Луценкові та президенту Петрові Порошенку. У документі йдеться про те, що керівники одного з департаментів ГПУ на чолі з заступником керівника цього департаменту Дмитром Сусом незаконно затримали двох працівників НАБУ та упродовж 11 годин утримували їх та катували. Громадські діячі наголосили, що з цього часу генпрокурор жодного разу не виступив з офіційною заявою, передає Корупція.Інфо.

716316_1502389

716316_1502390

716316_1502395

Протестувальники вимагають у Луценка зупинити "прокурорське свавілля".

Активісти тримають плакати з написами: "Луценко, руки геть від НАБУ", "Діма Сус – прокурорський кат", "Прокурорських катів – за ґрати", "ГПУ – генеральная пыточная Украины". Деякі мітингувальники одягнули на голови мішки та зв'язали собі руки.

На мітинг прийшли також народні дупутати Єгор Соболєв, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Ганна Гопко, а також екс-заступник генпрокурора Віталій Касько.