Добровольці йдуть з передової на Донбасі, щоб розміститися на місцях та в підрозділах територіальних загонів оборони.

Про це в ході виступу перед ДніпроОГА повідомив глава Української Добровольчої Армії, лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош, передає один з дніпровських телеканалів.

"Оголошую про те, що 5 і 8 окремі батальйони Український Добровольчої Армії виходять з передової, але ми не виходимо з війни … Сьогодні головне завдання для УДА – це побудова територіальних загонів оборони, які повинні чіткий функціонал", – зазначив Дмитро Ярош.

Глава УДА підкреслив, що колишні добровольці зараз використовуються неефективно, часом стаючи інструментом в руках політиків або криміналітету.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Ми маємо безліч "атошних" організацій, що призводить до розпорошення потенціалу, який реально може бути важливим для України в даний час. Завдання УДА зібрати всіх, хто воював в єдиний ударний кулак", – заявив він.

Ярош також зазначив, що не вірить в дипломатичні варіанти вирішення конфлікту на Донбасі і очікує силового наступу ЗСУ з подальшою реінтеграцією окремих територій України.

варто нагадати, що ЗСУ напророкували важливі зміни – нове військове вітання "Слава Україні!" допоможе убезпечити солдатів від пропагандистського впливу росіян і підніме їхній бойовий дух.