Президент України Володимир Зеленський і його польський колега Анджей Дуда під час зустрічі у Луцьку 9 липня обговорили саміт НАТО, який відбудеться у Вільнюсі 11–12 липня.

Про це Зеленський повідомив у Twitter.

“На заходах у Луцьку з Анджеєм Дудою змогли коротко, але дуже предметно поговорити про майбутній саміт НАТО у Вільнюсі. Домовилися діяти разом, щоб отримати найкращий результат для України”, – повідомив Зеленський.

Дуда зазначив, що його візит до Луцька засвідчує дружбу Польщі з Україною “перед лицем важкої історії”.

“Сьогодні в Луцьку, Україна, ми зустрілися з президентом Володимиром Зеленським, щоб засвідчити дружбу перед лицем важкої історії, а також провести заключні консультації перед самітом НАТО у Вільнюсі, який розпочнеться через два дні. Для Польщі дуже важливою є ефективна підтримка України в її прагненні до членства в Альянсі”, – сказав польський президент.

Також Володимир Зеленський і Анджей Дуда зустрілися у Луцьку, аби вшанувати пам’ять жертв Волинської трагедії 1943 року.

Візит президентів до Луцьку заздалегідь не анонсували.

Також у луцькому Замку Любарта президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду, щодо безпекової та соціальної ситуації на Волині.

Про це йдеться на сайті президента.

Мова йшла про кордон та ситуацію у прикордонній Білорусі, посилення наших Сил оборони та безпеки й усієї північної ділянки кордону, в кожній області.

Доповідали військові, правоохоронці, місцева влада.

Окрім того, обговорили стан укриттів, бюджетне забезпечення і робочі місця.