Арсен Аваков після звільнення з посади міністра внутрішніх справ поїде у відпустку. Про це заявив заступник глави МВС Антон Геращенко в ефірі телеканалу Україна 24.

«Плани Арсена Борисовича Авакова — він збирається поїхати у відпустку і вперше за сім з половиною років відпочити, будучи звичайним громадянином», — сказав Геращенко.

За словами заступника міністра, після відпочинку Аваков повернеться до України і продовжить допомагати президенту Володимиру Зеленському «зберігати і берегти Україну… там, де визначить президент». Також ексміністр допомагатиме своєму наступникові. Геращенко зазначив, що Аваков і кандидат на пост глави МВС Денис Монастирський добре знайомі, і у відомстві буде «певна спадкоємність».

Варто зазначити, “Сегодня” пише, що у МВС не бачили Авакова на роботі 15 липня. Підлеглі кажуть, що він вирушив на природу.

Одне з високопоставлених джерел зазначило, що за його інформацією, ексміністр “точно знайде можливість зварити кашу на природі”.

Сам Аваков на своїй сторінці у фейсбуці залишив позначку, що “починає працювати у компанії “Громадянин України”.

Крім того, Антон Геращенко заявив, що саме Володимир Зеленський запропонував Арсену Авакову піти у відставку. Водночас це рішення готували дуже давно.

В ефірі одного з українських телеканалів Геращенко заявив, що Аваков не планував бути “вічним міністром”. Саме тому пропозицію Зеленського політик сприйняв спокійно.

“Рішенням президента було запропонувати Арсену Борисовичу піти у відставку. Арсен Борисович прийняв це рішення, воно було абсолютно спокійне, зважене, воно досить давно готувалося”, – наголосив Геращенко.