Хлопчику потрібні кошти, щоб закінчити лікування.

Діагноз лікарів 2016 року став шоком для родини Руслана – саркома Юінга черевної порожнини. Тоді хлопчик пройшов курси лікування в Полтаві, в Інституті раку в столиці. 

«В 2016 році була перша операція. За рік він закінчив лікування, було 9 місяців ремісії, а вже у 2018 році під час обстеження виявили рецидив з метастазами. В березні 2019 року Руслану зробили ще одну операцію з видалення метастаз, а також відібрали стовбурові клітини для аутотрансплантації, щоб зменшить ризики рецидиву», – розповідають рідні хлопчика.

Та навіть таке лікування не допомогло, стався новий рецидив. Юнаку призначили нове лікування препаратами, яких немає в Україні. Родині довелося закуповувати їх самостійно в Німеччині за сотні євро за упаковку. Позаду у Руслана понад 40 хіміотерапій і лікування триває. Родина цілком виснажена фінансово і вже має чималі борги. 

“Допоможіть, будь ласка, нам знову призначили дорогий препарат, який коштує 600 євро, а грошей немає. Ще обстеження призначили КТ,  МРТ, які теж дорогі. Без вас нам не впоратися», – кажуть рідні дитини.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5168 7574 2407 2587

Мурадова Джерен Альбертівна