Українські захисники продовжують свій наступ біля села Роботине Запорізької області. Так нещодавно стало відомо, що на даній ділянці фронту вони просунулися на відстань до 600 метрів.

При цьому, як повідомляють експерти українським ЗМІ, два тижні 2 дивізії ЗС РФ були ґрунтовно пошарпані при спробі зупинити наступ українських військ у районі Роботино.

Очевидно, що подібні повідомлення про ситуацію на Південному напрямку стають все більш тривожними для росіян. Судячи з їхніх даних, ЗС РФ не вдається зупинити рух українських військ у районі Роботино.

Зазначають, що в район Роботино командування РФ перекинуло аж дві дивізії, поставивши їм за мету зупинити прориви ЗСУ та відбити території назад. Ці завдання виконати росіянам не вдалося. Майже через два тижні дій десантно-штурмових дивізій в районі н. «Роботино. 234-й штурмовий полк 76-ї дивізії продовжує «відступати» до н.п. Новопрокопівка. 7-а десантно-штурмова дивізія своє головне завдання вийти до східних околиць н.п. При чому при спробі стримати контрнаступ ЗСУ чотири полки РФ зазнали страшних втрат, які ніхто не поспішає поповнювати.

Про те, що наші сили оборони просунулись на Запорізькому напрямку стало відомо ще декілька днів тому.

Про це повідомив в ефірі телемарафону речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

«Ми мали частковий успіх західніше від Роботиного. Там наші воїни завдають окупаційним військам втрат у живій силі і техніці. Продовжують закріплюватися на займаних рубежах. На визначених напрямках ми просунулися від 100 до 600 метрів», — заявив Штупун.

Також речник розповів, що бійці Сил оборони продовжують наступ і на Мелітопольському напрямку:

«Але ворог не здається і намагається відновити втрачене положення. Зокрема, на захід від Вербового і на південний схід від Малої Токмачки», — підкреслив речник сил оборони Таврійського напрямку.

Він додав, що на штурм ворог кидає вже і еліту — десантні війська. Але зазнає втрат.