Постійні перепади напруги і збої в електроживленні призводять до поломки комп’ютерів та іншої техніки. Оптимальним варіантом вирішення цієї проблеми стане безперебійник для будинку. У продажу пропонується великий вибір моделей устаткування від різних брендів. Розглянемо рейтинг найкращих виробників джерел безперебійного живлення.

APC

APC

Американська компанія APC – найбільший світовий лідер з виробництва безперебійних джерел живлення. Виробник пропонує широкий вибір ДБЖ для дому, а також мережеві фільтри, стабілізатори напруги, програмне забезпечення та аксесуари. Безперебійний блок живлення можна купити в різному виконанні з великим діапазоном варіантів по потужності і основним робочим параметрам. В асортименті пропонуються моделі для персональних комп’ютерів, серверів, великих обчислювальних центрів, що працюють в режимах line-interactive, on-line і off-line. Високопродуктивні пристрої забезпечують автономну роботу зі стабільними параметрами напруги до 9 годин.

EATON

EATON

Широкий модельний ряд пристроїв безперебійного живлення американського виробництва EATON дозволяє вирішувати проблеми, пов’язані з електричними сплесками, провалами, нелінійними спотвореннями, комутаційними збоями, занадто високою або низькою напругою в мережі. До переваг продукції EATON можна додати адекватні ціни, ергономічний дизайн, великий вибір додаткових опцій і високий рівень захисту при проблемах з електроживленням. Акумулятори з інноваційною технологією Advanced BatteryManagement заряджаються енергією лише в міру необхідності, автоматично перемикаються між режимами on-line і байпаса. Трифазні ДБЖ високої потужності можуть працювати з тиристорними і IGBT-випрямлячами.

Riello

Riello

Третє почесне місце в рейтингу кращих виробників займають італійські виробники Riello. В асортименті бренду величезний вибір моделей з широким діапазоном потужності, що працюють в On-Line- і Interactive- режимах. Пристрої безперебійного живлення демонструють низьку чутливість до електричних сплесків і видають стабільні вихідні параметри. Інноваційна технологія Battery Care System забезпечує економну витрату заряду акумулятора. Пристрої моментально активуються в режимі холодного старту, мають відновлюваний термовимикач, можуть одночасно підключатися до шести споживачів мережі.

General Electric

General Electric

Відмінні характеристики мають сучасні системи безперебійного живлення американських виробників General Electric. В лінійний ряд бренду входять стандартні розробки з параметрами потужності 500 Ва. Унікальна технологія Redundant Parallel Architecture дає можливість підключення додаткового джерела GE / DE. Моделі General Electric оснащені інтелектуальним інтерфейсом, видають ступінчасту синусоїду на виході. До переваг пристроїв можна додати компактність, безшумність, холодний старт, широкий діапазон робочих напруг 140-350 В.

Kstar

Kstar

Трифазні пристрої китайських виробників Kstar – оптимальний вибір за якістю і ціною для комп’ютерних центрів, банків і медичних об’єктів. Фірмова технологія ABM забезпечує підвищений ресурс роботи обладнання. До переваг ДБЖ Kstar відносяться зручна керуюча панель, інтегрований мікропроцесор, LCD-екран з індикаторами, вбудований захист від перегріву. При критичних розрядах з’являється сигнал тривоги, після якого відбувається автоматичне блокування роботи системи.