За чотири дні українські військові на Лимано-Куп’янському напрямку знищили 24 танки противника.

Про це розповів керівник служби зв’язків із громадськістю 21 ОМБР Сергій Дібров.

«Це означає, що йде передислокація техніки. Але кількість особового складу, за нашими даними, не збільшилась. Хоча, можливо, це через неможливість нормальної роботи розвідувальних дронів», — сказав Дібров.

В загальному, описуючи ситуацію на Лимано-Куп’янському напрямку він каже, що там, не зважаючи на думки багатьох експертів, не затишшя перед бурею. В

«Щодо подій на Лимано-Куп’янському напрямку — це не затишшя перед бурею, а затишшя під час негоди. Тому що зараз погода загалом не надто хороша для ведення бойових дій. Невелика хмарність, вітер, дощі. Це призводить до того, що безпілотники літати не можуть, а в поточному стані російсько-української війни це означає, що всі підрозділи позбавляються очей», — пояснив він.

У зв’язку з цим не може нормально працювати артилерія Сил оборони. Те саме стосується і танкових підрозділів, також обмежена у своїх діях піхота.

При цьому є вимушена перерва — з обох боків. Це означає, що не відчувалося потужного артилерійського обстрілу, в останню добу по ЗСУ не працювала потужно авіація ворога. Були обстріли з близької дистанції, з важкого піхотного озброєння – мінометів, гранатометів, кулеметів.

Також варто нагадати, що минулої доби на Лимано-Куп’янському напрямку українські військові ліквідували майже 140 окупантів і знищили 13 зразків їх озброєння та техніки.