Британська Королева Єлизавета II скликає старших членів королівського сімейства на екстрену нараду, на якій буде вирішуватися майбутнє герцога і герцогині Гаррі і Меган Сассекських. Зустріч пройде в понеділок, 13 січня, в Норфолкському маєтку Сандрінгем, передає The Guardian.

На сімейному саміті будуть обговорюватимуть пропозиції, які розробили після консультацій з придворними і радниками Її Величності, а також з представниками британського і канадського урядів про те, як Меган і Гаррі можуть здійснити свій намір стати “автономними” членами королівської сім’ї.

Нагадаємо, Принц Гаррі з дружиною Меган Маркл складуть основні обов’язки, пов’язані з королівською родиною, і будуть прагнути до фінансової незалежності. Вони планують жити в двох будинках – в Британії і США. Але в той же час продовжать “надавати повноцінну підтримку” королеві Єлизаветі.

Нагадаємо, Меган Маркл залишилася без обручки. Через рішення бути незалежними від королівської сім’ї, герцогиня була змушена віддати коштовності і обручку, яка має передаватися у спадок.