Літак Путіна, на борту якого був Володимир Путін загорівся в повітрі.Це сталося на стратегічному бомбардувальнику-ракетоносці «ТУ-160М».

Як повідомляє Telegram-канал ВЧК-ОГПУ, 11 березня поточного року при підготовці до зльоту ТУ-160М з бортовим номером 801 у літака спалахнув один із двигунів, після чого вогонь перекинувся на три інші двигуни, які також згоріли. Бомбардувальник отримав серйозні пошкодження, а всі моделі літаків, на яких встановлені такі двигуни, на якийсь час відсторонили від польотів.

Уточнимо, ТУ-160М з бортовим номером 801 – це саме той бомбардувальник, на якому Путін 22 лютого здійснив півгодинний політ у Татарстані. Тоді російський лідер похвалився, що це надійний удосконалений літак, який стане на озброєння російської армії. За інформацією каналу, причина займання на першому двигуні бомбардувальника – бракована опора турбіни. Путін вижив лише тому, що тривалість його польоту 22 лютого була недовгою, зазначають в Мережі.

На кремлівське оточення наче хто порчу навів, адже то Путін ледь не розбився, то в неділю іранська влада заявила, що гелікоптер з президентом Ірану Ібрагімом Раїсі на борту, повертаючись із Азербайджану, здійснив жорстку посадку. Тривалий час рятувальники шукали місце катастрофи в гірській місцевості, але згодом стало відомо, що всі тіла знайдені.

Наразі Путіну вдалося дивом уникнути подібної долі, але чи на довго? Враховуючи, у якому стані знаходиться більшість російських літаків після введення санкцій