Олег Сенцов і Роман Сущенко разом з іншими полоненими вже прилетіли в Україну. Зокрема, літак з учасниками обмінного процесу прибув на військовий аеродром. Про це повідомляє “Обозреватель” з посиланням на інформоване джерело.

“Вони прилетіли в Україну ще в 05.00, 30 серпня. Літак летів через Естонію і приземлився на одному з військових аеродромів. Де саме, не скажу”, – повідомило джерело. Точно також, за словами співрозмовника, і утримувані в Україні громадяни РФ о першій годині ночі вилетіли до Росії. Вони вже знаходяться там.

Відсутність офіційної інформації про обмін співрозмовник пояснив так: “Зрозумійте, не всі наші полонені в нормальному фізичному та емоційному стані. Їм потрібно прийти до тями”, – говорить співрозмовник.

За його словами, в Україну прилетіли всі. Це 24 моряка, а також Володимир Балух, Павло Гриб, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Олександр Кольченко, Роман Сущенко, Олег Сенцов. Серед них повинен бути і Едем Бекіров. Щодо політв’язня Євгена Панова поки даних у джерела немає. “Я просто цього не знаю. Але Сенцов є. Його міняли на Вишинського трохи за іншою процедурою”, – пояснив він.

Затримка з обміном викликана оформленням документів полоненим. “Не у всіх були навіть паспорти, потрібно було їх видавати. Але терміни, можна сказати, витримані”, – вважає джерело.

Нагадаємо, аналогічні причини в затримці офіційної інформації про обмін назвали “Страні” і російські пранкери.

Також стало відомо, що офіційної зустрічі полонених в аеропорту Києва не буде, полонених відразу повезуть в лікарню.