Прихильники президента України Володимира Зеленського активно насміхаються над мером Києва Віталієм Кличком, – тепер через роботу міських служб.

Добірку цікавих фото опублікував екс-заступник голови АП часів Віктора Януковича Андрій Портнов.

Відзначається, що він переглянув звернення до КМДА з приводу благоустрою, і відповіді на них.

Так, на сайті служби наводять свої відповіді на скарги, вихваляючись, що на досить убогі дитячі майданчики завезли купу піску, “відреставрували” старезну лавочку і закрили каналізаційний люк.

“Не буду лукавити. Кличко ідіот, – прокоментував це блогер і нардеп Олександр Дубинський.

Посміялися над Кличком і на каналі Klymenko Time, розповівши, як той на засіданні Верховної Ради 29 серпня заявив, що не готується до виборів, оскільки вони не будуть проведені достроково.

Як відомо, Мер Києва Віталій Кличко прибув на перше засідання Верховної Ради 9 скликання на велосипеді.

«Я завжди їжджу на такому транспорті по центру міста, де великі затори», – сказав він.

Кличко додав, що дістався до парламенту за кілька хвилин.

А ще він відкинув заяву гендиректора каналу “1+1”, майбутнього депутата Верховної Ради Олександра Ткаченка про те, що Києвом насправді керує забудовник Вадим Столар.

Що стосується персоналії пана Столара – він не чиновник Київської міської адміністрації, він не депутат Київської міської ради. Тому він ніяким чином не може впливати на рішення в місті Києві. А вся інформація про те, що Кличко не керує містом – чиста маніпуляція. Рішення приймаються виключно в моєму кабінеті і за всі рішення я особисто несу відповідальність”, – сказав мер.

Додамо, що сам Мер Києва та поки голова КМДА Віталій Кличко відповів на запитання журналістів про його президентські амбіції.

Один з працівників ЗМІ запитав у столичного очільника, чи побачать українці його як кандидата у президенти за 5 років.

“Через 5 років… Кожен з нас хоче заглянути у завтрашній день, не в кожного це виходить. Поживемо-побачимо”, – віджартувався він.

На уточнювальне запитання про те, чи має Кличко президентські амбіції, він відповів так: “В мене є амбіції – я хочу жити в сучасному місті, місті Києві, я хочу жити в сучасній Україні. І роблю все для цього”.

Мер був серед запрошених на урочисте засідання Верховної ради з нагоди складення присяги новими нардепами.