Російські війська почали відводити частину особового складу з тимчасово окупованого Джанкоя в Криму та відновлювати аеродроми в глибині півострова.

Зокрема, активно проводяться роботи з модернізації на аеродромах Кіровське біля Феодосії та Багерова у районі міста Керч, повідомив партизанський рух «АТЕШ».

Зазначається, що таким чином Росія намагається розосередити своїх військових разом з технікою в очікуванні нових атак з боку українських військ на військові об’єкти на півострові.

«Однак попри свої старання, росіяни не здатні найближчим часом звести закриті укриття для своїх літаків. Причиною цьому є складність технологічних процесів, висока ціна будівництва і значні часові затрати», ‒ додали підпільники.

Варто нагадати, що у тимчасово окупованому місті Джанкой на Криму представники партизанського руху «АТЕШ» виявили три російські радіолокаційні станції «Противник-ГЕ», «Небо-У» і «П-18», які служать для виявлення повітряних цілей і передачі їх координат на системи протиповітряної оборони, які забезпечують захист цього регіону та аеродрому.

За даними підпільників, системи розташовані за такими координатами: 45.7074279, 34.4193037; 45.7096706, 34.4229931; 45.7090209, 34.4313941.

Також поруч з радіолокаційними станціями розташовані вагони, де перебувають російські військові, які, найімовірніше, займаються ремонтом цих станцій.

«РЛС постійно знаходяться на аеродромі. Попри постійну загрозу, росіяни змушені їх відкрито використовувати», ‒ зазначили в «АТЕШ».