Гаряча фаза українського контрнаступу починається з маленьких, але численних “уколів” по всій довжині фронту.

Росіяни опинилися у плачевній ситуації. Про це у своєму блозі в Twitter пише військовий оглядач із США david D, який має зв’язки у розвідувальному суспільстві.

“Щойно розмовляв із двома довіреними людьми з розвідки. Ось деякі висновки, яких ми дійшли, і про які можемо говорити. Як і очікувалося, українці віддали перевагу одиночному глибокому удару над тактикою “уколів” по всій лінії фронту. Ми відстежили 3 – 4 таких удари. Ймовірно, їхня кількість збільшиться. Це змусить росіян витратити свої сили чи переміщати їх, щоб заблокувати загрози”, – розповідає військовий оглядач.

За його словами, Україна, швидше за все, завдасть щонайменше 25 ударів найближчими днями. Якщо РФ не зможе їх блокувати, буде прорив.

Щоразу, коли росіяни блокують черговий удар, їм доводиться виводити резерви з укриттів та тилу, підставляючи їх під атаки 155-міліметрової артилерії та “Хаймарсів”. Як тільки вони використовують усі резерви, втративши мобільні блокуючі групи, почнеться справжня “веселість”.

Росіянам доводиться використати і свою артилерію. А це означає, що російська та українська арти зустрінуться одна з одною на відкритій місцевості. Російські знаряддя мають меншу дальність, точність та гіршу мобільність, ніж українські. А це означає, що ціна для росіян буде більшою.

Українці на даний момент зберігають можливість переправ через воду двох бригад, а також висадки повітряного десанту розміром із бригадою з приблизно 100 вертольотами та підтримкою далекобійної артилерії. Цього достатньо, щоб скувати великі сили ворога.

Загалом, схоже, оборона ЗС РФ уже руйнується, росіяни тікають, що підтверджується звітами та відео.

Як тільки почнуться панічні процеси, окупанти побіжать до Криму. Схоже, Україна має план.