Скандал з генералом, який прогремів напередодні, став перевіркою для президента Володимира Зеленського.

Як відомо, в мережі спливло відео із затриманням водія чиновника МВС, якого зупинила поліція. Політолог Юрій Романенко на своїй сторінці в Facebook розповів про наслідки зухвалої витівки для генерала.

Так Володимир Зеленський зажадав звільнити главу Нацполіціі в Дніпропетровській області Віталія Глуховерю. Приводом для цього стали повідомлення ЗМІ, що генерал використовував спецпідрозділ КОРД проти патрульної поліції, які зупинили його автомобіль з водієм на дорозі. Президент обурився ситуацією і закликав міністра МВС Арсена Авакова вжити екстрених заходів.

“Я вимагаю від міністра внутрішніх справ пана Арсена Авакова негайного звільнення громадянина Глуховері з займаної посади, а від голови ГБР пана Романа Труби чекаю швидкого і безкомпромісного розслідування за оприлюдненими фактами”, – оголосив Володимир Зеленський на своїй сторінці в Facebook.

Юрій Романенко пише, що проти Віталія Глуховері порушили кримінальну справу. За його словами, записане відео показує справжнє обличчя керівництва поліції і його підлеглих: 

“Проти цього генерала Глуховері наче порушили кримінальну справу. Але сам стиль спілкування, звичайно, добре відображає рівень самосвідомості цих «елітаріїв»”

Користувачі соціальної мережі звернули увагу, що історія сталася ще рік тому, але отримала хід тільки після приходу до влади Володимира Зеленського.