За словами журналіста, під контролем лідера "Українського вибору" знаходяться три телеканали.

Через народного депутата Тараса Козака (фракція "Опозиційний блок"), який став власником телеканалу NewsOne, лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук є партнером президента Петра Порошенка в телеканалі "Прямий".

Про це написав журналіст Олександр Дубінський в Facebook і на своєму сайті.

"Крім "віджатих" телеканалів 112-Україна та NewsOne, Медведчук також має відношення до телеканалу "Прямий", який пов'язаний з Петром Порошенком… У придбанні каналу "Прямий" взяли участь офшорні компанії Медведчука, директора яких обслуговують як кума Путіна, так і самого Порошенка", – зазначив журналіст.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Дубінський стверджує, що власниками каналу "Прямий" є Parlimo trading limited і Centerano trading limited, а серед їхніх директорів значиться Dadlaw Secretarial Limited, яка обслуговує найближче оточення Порошенка. Паралельно з цим менеджери компанії керують двома фірмами Hakail limited і Turul investments limited, бенефіціарами яких є нардеп Козак.

"Тобто, фактично Тарас Козак, який є номіналом Медведчука, управляє трьома рейтинговими інформаційними телеканалами… Це ще раз доводить, що вони (Порошенко і Медведчук) таки партнери. Яка роль Медведчука в цьому партнерстві? Він створює комфортні умови в інформаційному просторі для виборів Порошенка на другий термін… Ставка Путіна зроблена", – заявив Дубінський.

Нагадаємо, декілька днів тому, лідер руху «Український вибір», кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук, зазначив не вважає Росію агресором по відношенню до України.

Про це він сказав в суботу в ефірі російського телеканалу ТВЦ, про це повідомляє Українська правда.

«Я не вважаю, що Росія агресором», – заявив він.

«Коли я говорю, що я Росію не вважаю агресором, то це не просто завчена фраза, тому що я їжджу до Москви, веду переговори і у мене тут багато друзів. Я так говорю, тому що я вважаю, що це об’єктивна істина», – додав Медведчук.

Він також розповів про соцдослідження про ставлення українців до Росії, не назвавши при цьому організації, які проводили ці дослідження.

«У лютому 2018 року два соціологічних центри поставили запитання громадянам України: «Як ви ставитеся до Росії?». Так от, 38% ставляться до Росії «погано й дуже погано», а 45% – «добре і дуже добре». Два дні тому ми отримали соціологічні дослідження, які говорять, що «погано і дуже» – 32%, а «добре і дуже» – вже 47%», – стверджує політик.

«Я серед тих 47%, які ставляться до Росії добре і дуже добре. Тому термін «агресор» для мене є пропагандистським штампом, але ніяк не реальністю», – заявив Медведчук.