Читаю новини про те, що Путін стягує війська до кордонів. І знаєте, а ж це комплімент для нас усіх. Навіщо йому війська зараз? Тому що у нього немає більше жодного іншого інструменту впливу на Україну і жодного шансу домовитися із Заходом, пише журналіст Дмитро Литвин.

Йому зламали можливості для політичної і медійної роботи в Україні, позбавивши Медведчука відповідних інструментів. ОПЗЖ сидить обісрана і переживає кожної п’ятниці, щоб ще комусь не дісталося санкцій. Старі схематози не працюють, нових немає. Жодного шансу якось політично задовольнити інтереси Росії в Україні немає навіть у випадку дострокових виборів.

На Заході також очевидно, що адміністрація Байдена просто не дасть нікому відновити відносини з Путіним, якщо навіть хтось і бажатиме. Він знову поліз по зброю, і це ж очевидне визнання його політичної неспроможності. А значить, це і визнання нашої сили як суспільства, і Заходу – як системи.

У нас у багатьох є велика емоційна залежність від негативу і самоприниження, поки не буде слів похвали звідкись із-за кордону. Але важливо також і самим про себе усвідомлювати, що мафія з Москви знову вирішила побикувати зброєю, бо ми живемо власним інтересом і власною емоцією, а не їхнім інтересом і не їхньою емоцією. Як би нам про нас же не брехали, у тому числі й деякі діячі в нашому домі, нашу силу треба усвідомлювати.

Відзначимо, що співголова фракції партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко вважає, що “немає даних”, аби вважати президента Росії Володимира Путіна вбивцею.

Свою точку зору політик озвучив у прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” 1 квітня, коли його попросили прокоментувати слова американського президента Джо Байдена. Той, нагадаємо, Путіна вбивцею якраз вважає.

Відомий проросійською позицією політик висловив думку, що Байдена просто “піймали журналісти”. Ба більше – називати Путіна вбивцею українські можновладці не повинні. Бо це, мовляв, ускладнить переговори щодо Донбасу.

“А як ви збираєтеся вести переговори у нормандському форматі з такою позицією? Ви будете домовлятися чи звинувачувати когось, обзивати?”, – сказав Бойко.

І запропонував змоделювати ситуацію: “Сидить пані Меркель, сидить пан Макрон, сидить пан Путін. Тут заходить пан Зеленський і каже: “Я з тобою взагалі говорити не буду”. Чи як?”

Ведуча програми Наталія Мосейчук зауважила, що Байден назвав Путіна вбивцею, та це не заважає йому вести з тим переговори. А потім попросила Бойка все ж відповісти прямо на пряме запитання: так вбивця Путін чи ні?

“У мене немає таких даних, що він – убивця”, – відповів Юрій Бойко.