Росіяни намагаються ремонтувати Кримський (Керченський) міст, але вантажна логістика на ньому неможлива. Про це розповіла начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони України “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі одного з телеканалів.

Вона зазначила, що, за звітами росіян, процес іде нібито досить впевнено.

“Але ми спостерігаємо, що вантажна логістика там неможлива. Фактично є пересування легкового транспорту, а активність великих десантних кораблів у районі Керчі, які дублюють пункти поромної переправи та намагаються перевозити відповідні вантажі, свідчить про те, що надії на міст дедалі менше”, — сказала Гуменюк.

Також Гуменюк розповіла, що окупаційна влада Криму серйозно стурбована тим, що не може зберегти та гарантувати безпеку тим об’єктам військовим, які перебувають на півострові.

“Вони розуміють, що наступ і просування фронтом на Бердянському та Мелітопольському напрямках та знищення запасів у Криму — це два взаємопов’язані елементи”, — додала Гуменюк.

Військовий експерт Defense Express Валерій Рябих вважає, що постійні удари по Криму є ознакою підготовки ЗСУ до військових операцій з деокупації півострова

Таку думку він висловив в етері телеканалу “Еспресо”

“Хочу нагадати, що анексію Росією Криму до цього часу не визнає жодна країна цивілізованого світу. Крим є однією із ключових окупованих Росією територій. Що стосується Кримського мосту, то ця споруда є незаконною. РФ будувала її для того, щоб далі реалізувати плани з подальшого вторгнення на територію України. Тому цей міст є цілком законною ціллю для ЗСУ. І про це вже говорить офіційно наше військово-політичне керівництво”, – пояснив Рябих.

Експерт вважає, що ЗСУ розпочали підготовчий етап до військової деокупації Криму.