У селі Діброва Луганської області знищено запаси палива російських окупантів.

Як повідомляє Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України у Telegram, у результаті артилерійського удару 140-го окремого розвідбатальйону морської піхоти Збройних сил України було знищено російський склад паливно-мастильних матеріалів.

Зокрема, ворожі запаси палива було знищено у селі Діброва Сєвєродонецького району Луганської області – між Торським і Кремінною.

Зазначимо: жителі Сєвєродонецького району Луганщини могли спостерігати дивне явище – потужні спалахи, схожі на фаєрболи, та вибухи, що супроводжувалися яскравим полум’ям та густими чорними стовпами диму. Так ефектно ЗСУ знищили паливний склад окупантів під Кремінною.

Епічні кадри удару по російських цистернах із ПММ, зняті бійцями 140-го окремого розвідувального батальйону, оприлюднили у мережі.

Внаслідок артилерійського удару 140-го окремого розвідбатальйону морської піхоти Збройних сил України з коригуванням БПЛА було знищено російський склад пально-мастильних матеріалів.

Міжнародна волонтерська спільнота GeoConfirmed ідентифікувала місце зйомки. Ворожі запаси палива було знищено в районі села Діброва Сєвєродонецького району Луганської області – на Лиманському напрямі, приблизно посередині між Торським та Кремінною.