Глава Виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі прогнозує зупинку залізничних перевезень в Україні до липня цього року. Причиною цього чиновник називає низькі зарплати в Наглядовій раді “Укрзалізниці” і відсутність “єдиного авторитету” в компанії.

Про це Саакашвілі розповів в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” у четвер, 25 червня.

“У сталінські часи напевно розстрілювали б за це, за саботаж. Локомотивом управляє одна ланка, вагонами – інша, рухом – третя і вони не можуть домовитися. Там немає єдиного авторитету. Там немає начальника вже давно. Всі хто був до цього – прокралися. зараз Наглядова рада має обрати начальника, але в найближчі дні вони масово збираються подати у відставку, тому що їх не влаштовує внутрішня ситуація і їх не влаштовують їхні зарплати. І ви серйозно будете мені говорити, що ви за $ 1500 візьмете хорошого менеджера, який не зможе своїй дитині морозиво купити? “, – сказав Саакашвілі.

За його словами, сьогоднішня ситуація в “Укрзалізниці” може привести до колапсу залізничних перевезень.

“До кінця липня залізниця України може зупиниться. Розпал льотного сезону, перевезень пшениці і т.д. Все до цього йде. І мені здається, що вони (члени наглядової ради – Ред.) кинуті напризволяще. Я щось не бачу , щоб цим хтось займався “, – додав Саакашвілі.