Екс-президент Грузії, а сьогодні голова виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі різко відповів на звинувачення у тому, що йому платять з українського бюджету зарплату у розмірі 20 тисяч доларів.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“До речі, рагульська пропаганда, яка проти мене ведеться, довго кричала, що я отримую якісь міфічні 20.000 доларів з українського бюджету.

По-перше, я не отримую взагалі ніяких грошей з українського бюджету. Не тому, що я проти отримувати зарплатню, просто вона не передбачена за статусом.

По-друге, Офіс простих рішень це громадська організація, яка фінансується приватними донорами та бізнесом, причому абсолютно неолігархічним, а тим, який сам себе створив і кожен день бореться за своє існування. З таким бізнесом у нас цілковита солідарність, бо ми хочемо, щоб такий бізнес розвивався, щоб у них були нормальні умови для життя, росту створення робочих місць.

Якраз з пожертвувань такого бізнесу створюється фонд нашої громадської організації, звідки і я поміж інших отримую заробітну плату. Але аж ніяк не 20.000 доларів, хоча і не був би проти, щоб зарплата була більшою, ніж зараз.

Ось така ситуація. Тож годі брехати і поширювати нісенітниці.

Ми працюємо і у нас є результати, хоча й набагато менші, ніж хотілося б. Однак Президент уже представив концепцію реформи Податку на виведений капітал, яку ми розробили для Нацради реформ, є ще кілька інших досягнень і я думаю, що скоро їх стане набагато більше!”