Напрямок Бахмута залишається одним із найгарячіших у російсько-українській війні. Не так давно Бахмут відвідав командир сухопутних військ, Олександр Сірський та командир сил спеціальних операцій збройних сил України Віктора Хоренко.

Це говорить про те, що були виведені мотострілецькі частини, натомість були введені сили спеціальних операцій, що є дуже компетентним рішенням. 

Про це розповів полковник Збройних сил України Роман Світан в інтерв’ю Гордону.

Як зазначив військовий експерт, знакові фігури на передній частині з’являються, коли там запускаються або відображаються певні частини. 
Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо.

“Припустимо, Неїжпапа не приїхав туди, тому український підводний човен у центрі Бахмуту не з’явиться. Але якщо там з’явився генерал бригади, який очолює сили спеціальних операцій, це означає, що сварки, наші «вовки», яких навчають боротися в міських умовах, почали туди ходити », – зазначив Світан. 

Тоді полковник пояснив, що це ті люди, для яких міські умови з знищеними районами, як власний будинок. Вони знають, як якомога більше знищити ворога. Вони мають правильну зброю для цього: стрілецька, манпад, PTRK, RPG тощо. 

«Тобто, це люди, які добре бачать і чують вдень і вночі в будь -яку погоду і розуміють, як правильно боротися з ворогом. Вони також мають дуже хороший зв’язок », – наголосив Світан. 

Таким чином, приїзд командира МТР та командира наземних військ свідчить про те, що стрілецькі підрозділи були вилучені з Бахмуту та були введені сили спеціальних операцій.