Людмила Денісова звернулась до Верховного комісара ООН з прав людини Мішель Бачелет з проханням зупинити свавілля з боку Російської Федерації й вплинути на звільнення незаконно затриманих країною-агеросором українців та кримчан. Це пов’язано з арештом заступника глави Меджлісу Нарімана Джелялова.

Про це пише повідомляє Telegram-канал уповноваженої України з прав людини Людмили Денісової.

Нагадаємо, що 4 вересня, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова затримали російські силовики внаслідок обшуків.

Протягом наступних двох діб, окупанти не розкривали інформацію щодо місцеперебування чоловіка. Згідно з повідомленням від прокуратури, силовики застосовували до Джелялова тортури й нелюдське поводження.

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова звернулася до Верховного комісара ООН Мішель Бачелет з проханням зупинити свавілля з боку Російської Федерації й вплинути на звільнення незаконно затриманих країною громадян України.

Також Денісова звернулась до уповноваженого РФ з прав людини Тетяни Москалькової з вимогою вжити необхідні заходи й дотримуватися прав незаконно ув’язнених українців на Кримському півострові.