Учасники руху спротиву С.Р.О.К. взяли на себе відповідальність за написи «200», які з’явилися на квартирах, де проживають російські військові та «поліціянти» у тимчасово окупованому місті Мелітополь Запорізької області.

Про це інформує Центр нацспротиву.

У Мелітополі на квартирах, в які заселились окупанти та псевдополіціянти, з’явилися написи «200». Таким чином партизани натякають, що ворог буде вивезений з української землі, як «вантаж 200». Йдеться про умовне позначення в армії при перевезенні тіла загиблого військового.

Члени руху спротиву С.Р.О.К. заявили, що це їхня робота і закликали громадян долучитися до так званого челенджу та маркувати квартири окупантів.

За словами представників, ця акція є частиною ширшої кампанії протесту проти окупації.

С.Р.О.К. — військовий партизанський рух на тимчасово окупованих територіях України, створений місцевими активістами унаслідок військового вторгнення РФ.

Варто додати, що нещодавно кримські партизани виявили транспортування військового катера вглиб Криму.

Військово-партизанський рух «Атеш» зафіксував, що російські окупанти транспортують військовий катер вглиб Криму.

Про це «Атеш» повідомив на своєму каналі у Telegram, опублікувавши фото перекидання військового плавзасобу.

«Агенти «АТЕШ» зафіксували транспортування військового катера, з порту Феодосії вглиб Криму. Точний тип катера не вдалося впізнати через маскування», — йдеться у повідомленні.

Також учасники військово-партизанського руху «Атеш» повідомили, що окупанти готуються до оборони Євпаторії.

Агенти «АТЕШ» виявили оборонну стрілецьку позицію росіян біля в’їзду до Євпаторії.

«Окупанти готуються до оборони Криму, але ми все бачимо та передаємо інформацію про кожну фортифікаційну споруду,» — зазначили партизани.