Народний депутат від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк вважає, що Петро Порошенко міг бути спонсором вчорашніх мітингів радикалів на Банковій.

Василевська зазначила, що на протесті була помічена маса людей з громадських організацій, наближених до екс-президента. Також були присутні люди з символікою “Європейської солідарності”.

“У 2019 Петро Порошенко знімає з рахунків 40 млн доларів дивідендів. Робить більше 100 операцій зі зняття готівки. Навіщо тримати стільки грошей під подушкою, якщо не мрієш про реванш?”, – пише вона.

За її словами, паралельно в соцмережах публікували скріни про те, що мітинг проплачений – 250 грн / учасник.

“Службі безпеки саме час зайнятися розслідуванням, чи були люди під Банковою організовані за допомогою фінансування і кому ці гроші належать”, – резюмувала Василевська.

Політичний експерт Володимир Фесенко в ексклюзивному коментарі Фокусу зазначив, що Стерненко спеціально “замішує в справу” Володимира Зеленського.

“Захист хоче підняти статус Стерненко, показати, що він така “велика” людина, що з ним сам президент хотів домовитися. Хочуть максимально політизувати його справу”, – заявив Фесенко.

За його словами, це “традиційний спосіб захисту” в таких ситуаціях, проте далеко не факт, що Зеленський захоче “домовлятися” з Стерненко: “Він не лідер політпартії, що не впливова фігура. Він в кращому випадку для президента цікава особистість, резонансна в Одесі, але не в масштабах України “.

У світлі подій, що відбулися політичний експерт Олег Постернак повідомив Фокусу, що такий резонанс у справі Стерненко виник саме в зв’язку з його політичною складовою.

“Стерненко уособлює радикально-націоналістичні сили, активістів, які боролися з сепаратистами і ватниками, тому для частини виборців він герой”, – зазначив експерт.

При цьому Постернак підтвердив вищевикладену думку Фесенко про те, що “втручання Зеленського” це не більше, ніж чергова тактика захисту:

“Треба віддати належне адвокатам і медійникам, які, щоб перекрити тьмяність правової аргументації, наповнювали інформаційне поле шумом, який створив в суспільстві ілюзію, що невинну людину покарали”.