Колишній голова парламенту нардеп Дмитро Разумков заявив, що не хоче віддавати телеканал Рада “під управління Офісу президента”. Хоч умовою збільшення фінансування телеканалу Рада була саме його фактична передача в управління Офісу президента.

Про це Разумков сказав в ефірі ток-шоу “Свобода слова” Савіка Шустера.

“Я багато разів намагався збільшити фінансування телеканалу Рада в розумних межах, щоб купити обладнання, переробити студію, щоб він робив якісний контент, який би відповідав сучасним вимогам. Цього не давали зробити, бо я не був готовий віддати телеканал Рада як керівник парламенту під управління Офісу президента. Тому що це парламентський телеканал”, – заявив Разумков.

За його словами, нібито зараз більшість виділених на канал коштів планують витратити не на створення нового контенту, а на закупівлю.

“А сьогодні справді виділяють майже 400 млн грн на 2022 рік, причому більшу частину цих коштів планують витратити не на створення нового контенту, а на закупівлю. А в кого він купуватиметься? Навіщо він купуватиметься?” – сказав він.

Також Разумков заявив, що 9 мільйонів гривень витрачено лише на концепцію телеканалу.

“Листів десь 20 А4”, – сказав політик.

Нагадаємо, що в середу, 15 грудня, розпочав мовлення оновлений телеканал Рада. За неофіційною інформацією, куруватиме продакшн заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко. Також ЗМІ повідомляли, що креативним директором мовника стане Олексій Семьонов, а шеф-редактором — Наталія Яструбенко.